Cumartesi, 19 Haziran 2021 19:02

Elazığ'da ilk yarışını kazanan BLOOD on BLOOD iki yarış sonra foto finişi ilk geçen safkan olmayı başardı.

Elazığ'da ilk yarışını kazanan BLOOD on BLOOD iki yarış sonra foto finişi ilk geçen safkan olmayı başardı.
 
Antrenörlüğünü Bedri Topçu'nun yaptığı eyeri almak için Hüseyin Yıldırım'ın imza attığı BLOOD on BLOOD 16 Haziran 2021 günü Elazığ Hipodromunda düzenlenen 1600 metre kum pistte Handikap-15 klasında start aldı. İlk defa deklare olan Necmi Altın idaresinde koşuda start alan BLOOD on BLOOD yarışın başından itibaren koşuyu orta sıralarda takip etti. Koşunun son düzlüğüne yaklaşırken tempoyu veren MR FENER e yaklaşan BLOOD on BLOOD son düzlüğe çıkılır çıkılmaz jokeyinden almış olduğu komutla koşunun liderliğini alarak PHARAOH BOY un ataklarına kolay bir şekilde karşılık veren safkanımız koşunun son sekiz yüzünü 54.44 geçtiği yarışını 1:46.83 bitiriş derecesiyle tamamlayarak kariyerinin ikinci birinciliğini elde etti.  
 
Veysel Kahraman'ın formasını taşıyan Fedai Kahraman'ın yetiştiriciliğini yaptığı BLOOD on BLOOD ın annesi özel bir satışla Warrior Rewards'dan gebe olarak satın alınmıştır. İlk tayının bir kez start alabildiği, ikinci tayının koşabilmek için büyük uğraşlar vermemize rağmen istediğimiz başarıyı yakalayamadığımız, Run for Love'ın koşan üçüncü temsilcisi olan BLOOD on BLOOD annesinin kazanan ilk temsilcisi oldu.  Aşım sezonu sonra erdi. Aynı gün içerisinde biri İstanbul'da birisi Elazığ Hipodromunda olmak üzere iki MARCAVELLY temsilcisi koşu kazanması önemli biri detay olarak siz yarış sever ve yetiştiricilerimizle paylaşmak isteriz.  
 
 
[bt_video url="https://video-cdn.tjk.org/videoftp/2021/6/21061677.mp4" width="600" height="400" responsive="yes" autoplay="no" control="yes" loop="no"][/bt_video]
Okunma 748 kez