Pazar, 08 Eylül 2019 22:53

BARIŞ beklediğimiz birinciliğine Adana Yeşiloba Hipodromunda ulaştı.

Bu yılın başından beri Kahraman Stud'ın satılık listesinde bulunan 3 yaşlı erkek İngiliz tayımız BARIŞ(Pyramos-Eva/Areion)beklediğimiz birinciliğini 08 Eylül 2019 Pazar gecesi Adana Yeşiloba Hipodromunda katıldığı 2000 metre çim pistte koşulan Handikap-14 koşuda elde etti.
 
Adana Yeşiloba Hipodromunun Sonbahar sezonunun açılış gecesinde de start almış BARIŞ start çıkışında biraz ağırdan yarışa başladıysa da son yarışında binen başarılı jokeyi Mücahit Bayır idaresinde ilk dönemeç dönülmeden almış olduğu liderliğini foto finişe kadar taşımayı başararak 2:05.73 bitiriş derecesiyle en yakın rakibinin 3,5 boy farkla önünde rahat bir koşu birinciliği elde ederek bizleri sevindirdi.
 
BARIŞ'ın antrenörlüğünü Tevfik Bardakçı eyeri almak için imzayı Metin Dülgar atmakta oldup seyisliğini Murat Ayyılmaz yapmaktadır. Bugün ondokuzuncu kez start alan BARIŞ kariyerinin üçüncü birinciliğini elde ederek kariyer kazancını 121.990TL'ye ulaştırdı. Eğer satılmaz ise hazırlıklarına Adana'da devam edecek BARIŞ için Eylül ayı içerisinde bir yarış daha koşma hedefimiz bulunmaktadır.
Okunma 736 kez