Cumartesi, 10 Aralık 2022 03:53

2023 Aşım sezonu yaklaşırken MARCAVELLY nin temsilcileri yetiştiricilerimizin dikkatini çekmeye devam ediyor.

Lion Heart'ın kısrak babası olan Gifted Sultan'ın aygırımız Marcavelly'den olan erkek tayı SON OF THE QUEEN geçilmezliğini üçüncü koşusunda taşıdı.
Ekürümüz için yarım saat önce TEFOBEY ile başarılı bir yarış izlemenin gururunu, yarım saat sonra ekürümüzün aygırı Marcavelly'nin temsilcisinin başarılı koşu birinciliğiyle sevincimiz bir kat daha arttı.
Veliefendi Hipodromunda 07 Aralık 2022 günü günün üçüncü koşusu iki yaşlı tayların 1500 metre sentetik pistteki mücadelesiydi.
Bu yarışta start alan Marcavelly'nin temsilcisi Son of the Queen başarılı genç ve ilerisi için ümit vaad eden jokeyimiz Erhan Aktuğ idaresinde rakiplerine göre daha fazla mesafe koşmuş olsa da yarışın son metrelerinde yapmış olduğu güzel sprint ile yarışa tempoyu veren Smart Dad'in bir boy önünde 1:31.22 bitiriş derecesiyle kazandı.
Aygırımız MARCAVELLY'nin  günümüze kadar 58 temsilcisi sahaya gelmiş bunlardan 37 tanesi koşu kazanmayı başarmışlardır. 
2023 aşım sezonu yaklaşırken yetiştiricilerin dikkatini çeken güzel yarışlar koşan temsilcileri vermeyi başlayan aygırımız MARCAVELLY'nin yeni aşım sezonunda yetiştiricilerimiz tarafından teveccüh gösterilmesini beklemekteyiz.
 
 
Okunma 757 kez Son değişiklik Cumartesi, 10 Aralık 2022 04:05