Pazar, 09 Ekim 2022 23:04

Aygırımız KING DAVID'in kız kardeşinin erkek tayı Grup 1 Champane Stakes koşusu kazandı

 
 
 
Hem Marcavelly, hem de King David, yavrularıyla bu yıl yetiştiricilik kategorisinde başarılı olmamız bizleri çok mutlu ediyor. Gelecek dönemde devreye sokacağımız 2018 yılı Gazi koşusu galibi şampiyon HEP BERABER, Avustralya'nın şampiyon lider aygırı Lonhro'nın başarılı temsilcisi BODYGUARD HERO, Scat Daddy'nin en hızlı temsilcilerinden Amerika'da $35.000 dolardan aşım yapan Caravaggio ile ikinci anneden kardeş  KIRCAALİ nin yavruları 2023 yılından itibaren sahalarımızda mücadele etmeye başlayacak yeni aygırlarımızlar. Elbette Dabirsim'in oğlu Headman yarış kariyeri bitince haradaki görevine başlıyacak.Bunun yanında tayları koşan başka çiftliklere kullanmaları için verdiğimiz Kopenhag, Pyramos belki de ileri ki yıllarda haramızda görev yapacak diğer aygırlarımızdır.
 
Haramızda bulunan başarılı aygırımız şampiyon BURGAS ve LION VICTORY'nin babası KING DAVID'in annesinin kızı diğer bir yazılışla KING DAVID'in kız kardeşinin yavrusu Amerika'da New York eyaketinde bulunan Aqueduct Hipodromunda koşulan 2 yaşlı tayların toplam ikramiyesi $500.000 dolarlık (Gr-1) Champagne Stakes koşusunu BLAZING SEVENS kazandı.
 
Antrenörlüğünü Chad Brown'ın yaptığı doru tay, 2017 yılında babasının henüz maidenken koşup kazandığı Kentucky eyaletindeki Keeneland Hipodromunda 05 Kasım 2022 günü koşulacak toplam ikramiyesi $2.000.000 dolarlık (Gr-1) Breeders' Cup Juvenile Stakes koşusuna otomatikman koşabilme hakkını elde etti.
 
Aygırımız KING DAVID in başarılı aile temsilcisi BLAZING SEVENS'a 05 Kasım 2022 günü katılacağı önemli koşuda Kahraman Stud olarak canı gönülden başarılar ve yarışı kazanmasını diliyoruz.
 

 

 

 

 

Okunma 695 kez Son değişiklik Pazar, 09 Ekim 2022 23:16