92. Gazi Koşusu galibi Kahraman Ekürisi olarak 93. Gazi Koşusundaki yerimizi aldık.

        

92. Gazi Koşusu galibi Kahraman Ekürisi olarak 93. Gazi Koşusundaki yerimizi aldık.

Türkiye Jokey Kulübü'nün Ulu önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK adına aralıksız olarak düzenlediği 93. GAZİ koşumuz öncesi 29 Haziran 2019 gecesi güzel bir organizasyonla yapılan GAZİ Balosuna ekürimizin sahibi sayın Fedai Kahraman, eşi sayın Sanem Kahraman, sayın Veysel Kahraman ve eşi sayın Zela Kahraman Esma Sultan Yalısında düzenlenen geceye Kahraman ekürisi olarak katılım gösterdik.  


 
Bu yıl doksan üçüncü kez koşulan Gazi koşusunda Kahraman ekürisi olarak katılacak atımız olmasına rağmen diğer katılımcılar içerisinde bizlerden daha az handikap puanlı çim pistte başarılı koşabilecek safkanların hakkını gasp etmemek adına katılım göstermediğimiz Gazi koşusunda, Gazi Koşu festivalinde koşulan Ulu önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün çok kıymetli annesi anısına yapılan Zübeyde Hanım koşusunda şampiyon kısrağımız PERİ LİNA, Nenehatun Koşusunda MONSHAU, Anafartalar Koşusunda Berthold ile Varan Efe isimli safkanlarımız start aldılar.


 
92.Gazi Koşusu galibi Kahraman Ekürisi olarak kalabalık bir grupla katıldığımız festivale ekürimiz Asli Üyelerin ağırlandığı Şeref Tribünündeki Loca'da katılım gösterdi.

Okunma 2166 defa