IMPULSIVE ile bir kez daha Winner Circle'dayız.

        

IMPULSIVE ile bir kez daha Winner Circle'dayız.

02 Haziran 2019 günü İstanbul Veliefendi Hipodromunda koşulan birincilik ikramiyesi 53.000TL olan şartlı-5 koşuyu ekürimizin safkanı IMPULSIVE jokeyi Özcan Yıldırım idaresinde 1600 metre çim pistte koşulan koşuyu 1:39.30 bitiriş derecesiyle kazandı.
 
2012 yılında bir çok şampiyonun satıldığı Keeneland Kasım ayı gebe kısrak ve tay satışlarında 5.500 dolar bedelle Mizzen Mast'ten gebe olarak Fedai Kahraman tarafından satın alınan Good Evening'in Türkiye'de doğan ilk yavrusu IMPULSIVE kariyerinin on ikinci birinciliğine ulaşarak kazancını 1.367.869 TL'sına ulaştırdı.
 
Antrenörlüğünü Kerem Baltacı'nın yaptığı IMPULSIVE'in Türkiye'de koşan kardeşleri Albany, anneliğe başlayan Mestanlı ve geçtiğimiz ay yeni sahiplerine satılan NAVAGIO dur.
 
Bu yıl ilk kez Türkiye pistlerinde yavruları koşacak muhteşem aygır SCAT DADDY ile kardeş MARCAVELLY'den olan erkek tayımız Ankara Hipodromunda çalışmalarına devam etmektedir. Good Evening'in bir yaşındaki Lion Heart'tan verdiği dişi tayımız Ereğli'deki çiftliğimizde gelişimine devam ederken 2019 yılında Good Evening Türkiye'nin lider aygırı Victory Gallop'u ziyaret etmiştir.

 

 

Okunma 2789 defa