Satılık

        

FİLİBELİ rövanşı Crazy Chick'ten almayı başardı.

Bursa Osmangazi Hipodromunda Eylül ayının son Cuma programı olan kırksekizinci yarış günü koşulan günün dördüncü koşusundaki handikap 16 klasındaki 1300 metre çim pistteki koşuya 14 isim katıldı.

Veysel Kahraman'ın formasını taşıyan antrenörlüğünü Askeri Canpolat'ın yaptığı eyer almak için imzayı Serkan Süslü'nün attığı FİLİBELİ bir önceki yarışında geçildiği ezeli rakibesi Crazy Chick'in bu defa önünde son sekiz yüzünü 47.04 geçerek 1:16.61 bitiriş derecesiyle jokeyimiz Tugay Alıcı idaresinde koşuyu kazanmayı başardı.

Filibeli'nin babası Currency Swap iki yaşlılığında grup 1, üç yaşlılığında grup 2 koşu kazanmış bir isim olup 2018 yılında 2500 dolardan aşım yapmaktaydı.

Filibeli'nin annesi Brunilda ise kariyerine Arjantin'de başlamış daha sonraki yıllarda Amerika'ya gelerek grup koşu kazanma başarısını göstermiş bir isim'dir.Türkiye'de koşan ikinci yavrusu olan Filibeli iki yaşlılığında sorunlarından dolayı ekürümüzü çok uğraştırsada kendisine yapılan bakımı ret etmeyerek beklediğimiz yarışları koşmaya başladı.

 

 

 

 

Okunma 2377 defa