Kahraman Stud Harası

        

PYRAMOS (TUR) - Scream to Scream - Rafia / Ramadan

Byerley Turk hattının temsilcilerinden koşmuş olduğu ilk beş koşusunda geçilmeyerek 2 yaşlı tayların önemli koşularından grup 2 Uluslararası II.Kraliçe Elizabeth koşusunu kazanmış babası Scream to Scream'in en fazla kazanç elde eden üçüncü ismi olan PYRAMOS yetiştiricilerimize destek, Byerley Turk hattının devamı için sadece 1,000 TL sembolik bir rakam ile Konya/Ereğli'deki Kahraman Stud çiftliğinde 2018 yılında aşım yapacaktır.

 

ENTERNASYONAL KRALİÇE II. ELİZABETH KOŞUSU GALİBİ

EŞLEŞME ANALİZİ
G2 galibi Pyramos ayrıca üç de G3 kazanmış olup babası Scream To Scream'in en kariyerli temsilcilerinden biridir. Pyramos'un annesi Rafia'nın KV galibi Thisbe'yi, Distant Relative oğlu Yavuz Star'dan verdiğini biliyoruz. Pyramos'un babası Scream To Scream'in aygırlık yaşamında en dikkat çeken verileri arasında Sri Pekan kızları ile uyumu göze çarpmaktadır. Scream To Scream'in, aygırlık yaşamında G3 kazanmış yavrusu Bayındırhan ve beş kez KV kazanma başarısı göstermiş yavrusu Star of Melih isimli temsilcilerinin kısrak babalarının Sri Pekan olduğunu görmekteyiz.
Byerley Turk hattının temsilcilerinden koşmuş olduğu ilk beş koşusunda geçilmeyerek 2 yaşlı tayların önemli koşularından grup 2 Uluslararası II.Kraliçe Elizabeth koşusunu kazanmış babası Scream to Scream'in en fazla kazanç elde eden üçüncü ismi olan PYRAMOS yetiştiricilerimize destek, Byerley Turk hattının devamı için sadece 1,000TL sembolik bir rakam ile Konya/Ereğli'deki Kahraman Stud çiftliğinde 2018 yılında aşım yapacaktır.
Yine bir başka başarılı ve G2 galibi ve de üç kez G3 yarışı kazanmış Scream To Scream oğlu Kopenhag'ın kısrak babası ise Always a Classic'tir. KV galibi yavrusu Danehill Gül'ün kısrak babası da Danehill'dir. G2 ve G3 de ikinci olan temsilcisi Haiti'nin kısrak babası College Chapel olup Sharpen Up hattına mensuptur. Scream To Scream, Marlin'in kısrak babası Damascus hattından gelen Al Murtajaz kızı Angel Of Rain ile sınıf koşu performansı elde etmiş ve yine bir başka Marlin kızı Pankızı'yla da Kısa Vade performansı elde eden Kurtarıcı'yı vermiştir. Değişik kısrak baba hatları ile uyum için olduğu gözlemlenen Scream To Scream'in babası Dr.Devious'un yüksek klasta yavrularına göz atıldığında Polish Precedent, Private Account, Be My Guest, Common Grounds, Night Shift, Northfields gibi isimleri kısrak baba hatlarında görmek mümkündür.

 

 

AYGIRIN BABASI SCREAM TO
SCREAM'İN BAŞARILI YAVRULARI
CLASS
PYRAMOS G2
KOPENHAG G2
BAYINDIRHAN A3
STAR OF MELİH L
HAİTİ pA
DANEHİLL GÜL pL
NORTH BLOOD pL

 

 

BÜYÜKBABASI DR.DAVİOUS'UN
BAŞARILI YAVRULARI (YURTDIŞI)
CLASS
COLLIER HILL (GB) G1
KINNAIRD (IRE) G1
DAVIOUS BOY (GB) G2
DUCA D'ATRI (IRE) G2
WHERE WE LEFT OFF (GB) G3
DAY WALKER (GB) G3
DAVIOUS INDIAN (IRE) G3
DOC HOLIDAY (IRE) G3
GOLDEN DEVIOUS (IRE) L
SUCHITA DEIOUS (ITY) L
Genel Bilgiler
ADI: PYRAMOS (TUR)
CİNSİ: AYGIR
ANASI: RAFİA
BABASI: SCREAM TO SCREAM (IRE)
DONU: AL
DOĞUM TARİHİ: 05.02.2009
HARAYA GİRİŞ: 2015